На початку грудня відбувся круглий стіл на тему «Релігійне вчення віри багаї: реалізація та вплив на суспільство». Захід було організовано на базі Інституту філософської освіти і науки НПУ імені М.П.Драгоманова спільно з кафедрою культурології, Центром дослідження релігії та релігійною організацією «Бахаї України» в межах Міжнародного наукового форуму «Простір гуманітарної комунікації».

 Відповідальна за організацію та проведення заходу: Чорнойван Яна Василівна

Опубліковано в Діяльність
Субота, 13 грудня 2014 19:22

Загальні збори МАР - 2014 [фото]

Загальні збори Молодіжної асоціації релігієзнавців 2014 року.

Сьогодні відбулися загальні збори Молодіжної асоціації релігієзнавців у 2014 році. Згідно з уставом нашої організації такі збори мають проходити як мінімум раз на рік. Це наш найвищий керівний орган. Під час цього заходу ми слухали звіти про виконану минулого року роботу, обирали собі Правління та планували роботу на наступний рік. І знаєте, це було класно! Я люблю МАР. (Олексій Савченко)

Пропонуємо кілька нашвидко зроблених фото, які є у нас завдяки Геннадію Целковському. Більш розгорнутий звіт про результати загальних зборів підготовлений і опублікований до вашої уваги тут.

Опубліковано в Історія

Захід відбувся 16 жовтня 2014 року. Детальніше...

View the embedded image gallery online at:
http://mar.in.ua/ua/galereya#sigFreeId6512b3788b

Опубліковано в Діяльність

IMG20140423 013Науковий семінар «Молодь і релігія», який відбувся на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка 23 квітня 2014 року був ініційований Молодіжною асоціацією релігієзнавців в межах програми заходів до 10-річчя МАР.

Метою заходу було зазначено налагодження контактів та поглиблення існуючих зв'язків між релігієзнавцями різних інституцій м. Києва через обговорення «молодіжного аспекту» релігієзнавства.

Опубліковано в Діяльність

IMG20140405 051МАР постійно в той чи інший спосіб організує спілкування студентів з носіями різних релігійних традицій, що на практиці пожвавлює зацікавленість студентів у вивчені предмету релігієзнавства у вищих навчальних закладах і надає безцінний досвід, який руйнує сталі стереотипи та страхи перед невідомим. Немає сумніву в тому, що це сприяє підвищенню взаєморозуміння і толерантності в нашому багатогранному суспільстві, де в добу глобалізації кількість можливих варіантів світоглядних позицій, що сповідують ті чи інші спільноти людей, невпинно зростає. Ми всі приречені жити разом і, безумовно, кожен хоче бути щасливим, але невігластво часто стає причиною непорозумінь та конфліктів. Тому, насправді, важко переоцінити значимість тих ініціатив, які впроваджують у життя молоді релігієзнавці. Зокрема, практику проведення релігієзнавчих клубів.

Опубліковано в Діяльність

SAM 073426 квітня в гуманітарному корпусі НПУ імені М. П. Драгоманова відбувся майстер-клас «Казнить нельзя помиловать, или Основы корректорской правки», який провела Підгорна Лілія.

Опубліковано в Діяльність

kiev-temple25 березня 2014 р., в рамках викладання курсу «Релігієзнавство», відбулась екскурсія студентів Інституту філософської освіти і науки та Інституту іноземної філології НПУ ім. М.П. Драгоманова до храму «Нью-Навадвіпа Мандір» Міжнародного Товариства Свідомості Крішни у місті Києві (провул.Зоряний, 16).

Опубліковано в Діяльність

View the embedded image gallery online at:
http://mar.in.ua/ua/galereya#sigFreeId0e4b611c50

Фотозвіт про проведення наукового семінару на тему "Етнологія релігії: теоретичні та прикладні аспекти", що відбувся 22-23 червня 2013 г. в місті Чернівці, на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Опубліковано в Діяльність

View the embedded image gallery online at:
http://mar.in.ua/ua/galereya#sigFreeId24bde82138

Фотозвіт лекції Біла Кареліса на тему "Подалання психологічного та духовного матеріалізму", що відбулася в корпусі НПУ ім. Драгоманова 9 квітня 2013 року.

Опубліковано в Діяльність

View the embedded image gallery online at:
http://mar.in.ua/ua/galereya#sigFreeIdba12e2488b

Фотозвіт з відкритої лекції Олени Нечипорової про освіту в Церкві Ісуса Христа Святих Останніх Днів, яка відбулася 20 березня 2013 року. 

Опубліковано в Діяльність
Сторінка 1 з 2