Департамент у справах релігій та національностей
Міністерства культури України
Інститут філософії імені Г.С.Сковороди НАН України
Українська асоціація релігієзнавців
Молодіжна асоціація релігієзнавців
Інститут релігійної свободи

інформаційний партнер «Релігійно-інформаційна служба України»

запрошують Вас взяти участь в роботі
міжнародної науково-практично конференції

Опубліковано в Діяльність

Президія на конференції у Чернівцях chernovci-05-2015-1

Нещодавно наші друзі повернулися з чергової конференції «Світоглядно-ціннісне самовизначення людини», яка проходить у Чернівцях вже четвертий раз. Молодіжна асоціація релігієзнавців була співорганізатором заходу.
Пропонуємо вашій увазі підбірку матеріалів щодо поточного заходу.

Опубліковано в Діяльність

Чернівецький національний університет імені юрія федьковича

Продовжуючи нашу співпрацю із Філософсько-теологічним факультетом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, ми запршуємо вас до участі у IV Міжнародній науково-практичній конференції молодих науковців «Світоглядно-ціннісне самовизначення людини». Цього року захід присвячено темі «Толерантність: соціально-смислові варіанти та євроінтеграційний контекст». Захід відбудеться 8-9 травня 2015 року у м. Чернівці. Запрошуємо усії зацікавлених.

Деталі дивіться в інформаційному листі далі за текстом.

Опубліковано в Діяльність

Захід присвячено 10-річчю Молодіжної асоціації релігієзнавців!

Запрошуємо до участі у Конгресі молодих дослідників релігії «Релігія в сучасній культурі», який відбудеться 24-25 жовтня 2014 року в Києві (Україна). 

Мета конгресу: створити спільне міждисциплінарне поле для обговорення місця та ролі релігії в сучасній культурі, налагодити контакти та поглибити існуючі зв’язки між дослідниками релігії різних інституцій України через обговорення актуальних проблем присутності релігії у сучасних формах культури.

Опубліковано в Діяльність

16-18 квітня 2015 року планується проведення IV Міжнародної науково-практичної конференції "Релігія і / або повсякденність". Конференція відбудеться в м. Мінськ (Республіка Біларусь), на базі Білоруського державного університету.
Молодіжна асоціація релігієзнавців є співорганізатором цього заходу.
Для участі у конференції до 01 січня 2015 року з поміткою "Мінськ-2015" слід надіслати заявку і текст виступу. Більш детальну інформацію за даною темою, ви можете отримати завантаживши файл інформаційного листа конференції.

Опубліковано в Діяльність