Вівторок, 31 травня 2016 14:05

Запрошуємо на відкриту лекцію «Психологічне консультування: християнська перспектива»

Запрошуємо усіх бажаючих долучитись до відкритої лекції д-ра психології Елізабет Несбіт-Сбанотто (ElizabethNesbit-Sbanotto), старшого викладача християнського консультування у Денверській семінарії, США. Тема лекції: “Психологічне консультування: християнська перспектива”.

Організатори: Центр дослідження релігії при Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова та Християнський Центр «Реаліс» спільно з Молодіжною громадською організацією «Молодіжна асоціація релігієзнавців».

У рамках лекції будуть розглянуті питання та проблематика психологічного консультування у рамках християнської доктрини, виклики та основи християнського консультування та терапії.

До участі запрошуються студенти та всі, хто цікавиться взаємозв’язком психології і релігії, розвитком християнського консультування та терапії.

Час та місце проведення: Лекція відбудеться у понеділок, 6 червня, о 9:30, у Києві, Центральний корпус НПУ ім. М.П.Драгоманова (вул. Пирогова, 9), аудиторія 231 (зала засідань вченої ради). Лекція триватиме приблизно 2 години.

Просимо зареєструватись для участі. Анкета для учасників знаходиться за посиланням

Виникли питання? Напишіть нам: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.