Середа, 01 квітня 2015 00:00

Рок і Релігія

rockreligionПропонуємо вашій увазі новий формат заходів, що відбуватиметься з ініціативи членів МАР. Наразі ми вирішили, що є сенс змінити площадку і проводити лекції не лише в межах освітніх установ, але й охопити в своїй діяльності місця перебування творчої інтелегенції, що існують на межі розважальних закладів та таких де люди прагнуть у ненав’язливій формі отримати щось корисне для власного загального розвитку особистості в неробочій час.

Відштовхуючись від розуміння, що релігії існують, так би мовити, на перехресті всіх світів та сфер діяльності людства, ми як релігієзнавці можемо показати їх з зовсім неочикуванної точки зору, наприклад, у розрізі власного хоббі.

Цього разу ми запрошуємо 7 квітня на лекцію кандидатів філософських наук Анни Марії Басаурі Зюзіної та Володимира Кочергіна про релігійні мотиви у творчості неперевершених рок-гуртів Black Sabbath та AC/DC! Захід відбудеться у книгарні "Довженко. Книги.Кава.Кіно". Там ви зможете дізнатися відповіді на питання про релігійну приналежність музикантів, їх ставлення до питань віри та релігійні скандали за участю рок-монстрів.

Організаційні деталі заходу та контактну інформацію ви можете дізнатися з афіши.

Сподіваємося на добрі відгуки та те, що даний формат заходів отримає в майбутньому розвиток.