Четвер, 08 травня 2014 11:43

Про майстер-клас з коректорської правки від Лілії Підгорної

SAM 073426 квітня в гуманітарному корпусі НПУ імені М. П. Драгоманова відбувся майстер-клас «Казнить нельзя помиловать, или Основы корректорской правки», який провела Підгорна Лілія.

На майстер-класі були розглянуті найпопулярніші помилки, які допускаються як в наукових текстах, так і в звичайній переписці та повсякденному житті. Автор поділилась своїм досвідом, як уникати таких помилок. Окрім порад, Лілія пояснила основні правила при написанні, корекції та редагуванні тексту, наочно зобразила як можна покращити якість його оформлення в популярних текстових редакторах. Деякі речі на перший погляд могли комусь здатись простими, але під час правки тексту більшість учасників переосмислили своє бачення написання текстів, такий висновок можна зробити після обговорення майстер-класу по його закінченню.

Загалом, майстер-клас виявився не тільки корисним, але і надзвичайно цікавим. Від себе додам, що хотілось би й надалі відвідувати подібні заходи, вони виявляються якісними, доступними і цікавими.