Молодіжна асоціація релігієзнавців:

від знання та розуміння до діалогу та толерантності

muslim community in ukraineМинулого тижня, 21 червня, в Інституті філософії ім. Г. С. Сковороди, була презентована колективна монографія «Мусульманська спільнота України: інституціоналізація і розвиток». Серед співавторів – голова Центру академічного ісламознавства Молодіжної асоціації релігієзнавців, доцент кафедри культурології НПУ ім. Драгоманова, кандидат філософських наук Денис Брильов.
У новій праці представлені актуальні дані про мусульман України, різноманітні духовні центри, тенденції розвитку та зміни ісламу. Окрім опису різноманітних ісламських організацій України, там розповідається про історію ісламу в Україні, про суміжні громадські організації, політичне життя мусульман, ЗМІ та навчальні й наукові центри. Авторами книги став колектив сходознавців та ісламознавців: Олександр Аулін, Денис Брильов, Рустем Жангожа, Юрій Кочубей, Андрій Шабашов та Олег Ярош.

Запрошуємо усіх бажаючих долучитись до відкритої лекції д-ра психології Елізабет Несбіт-Сбанотто (ElizabethNesbit-Sbanotto), старшого викладача християнського консультування у Денверській семінарії, США. Тема лекції: “Психологічне консультування: християнська перспектива”.

Організатори: Центр дослідження релігії при Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова та Християнський Центр «Реаліс» спільно з Молодіжною громадською організацією «Молодіжна асоціація релігієзнавців».

У рамках лекції будуть розглянуті питання та проблематика психологічного консультування у рамках християнської доктрини, виклики та основи християнського консультування та терапії.

До участі запрошуються студенти та всі, хто цікавиться взаємозв’язком психології і релігії, розвитком християнського консультування та терапії.

Час та місце проведення: Лекція відбудеться у понеділок, 6 червня, о 9:30, у Києві, Центральний корпус НПУ ім. М.П.Драгоманова (вул. Пирогова, 9), аудиторія 231 (зала засідань вченої ради). Лекція триватиме приблизно 2 години.

Просимо зареєструватись для участі. Анкета для учасників знаходиться за посиланням

Виникли питання? Напишіть нам: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Релігієзнавчі нариси. — 2015. — 5.
  Релігієзнавчі нариси. — 2015. — 5.
обкладинка 5 випуску релігієзнавчіх нарисів (2015)

Побачив світ 5-й номер журналу Молодіжної асоціації релігієзнавців «Релігієзнавчі нариси». Чергове число присвячене пам’яті загиблої 2013-го року в автокатастрофі Наталі Гаврілової. Їй присвячена рубрика «In memoriam», у якій представлена академічна біографія та бібліографія дослідниці (О. Кисельов), а також стаття Н. Гаврілової про методологічні та методичні аспекти дослідження релігійності.

 Ви можете ознайомитися з редакційною колегією, змістом номеру та вступним словом від редколегії на офіційному сайті журналу.

Сторінка 1 з 6